Collection: Gold Liquid & Gel Glitter
Gold glitter gel made from cosmetic glitter, adds a little bling to your face painting creations. Easily applied and washes off with soap and water.
-
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Treasure
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
Amerikan Body Art Creme Glitter - Asteroid (15 gm)
Regular price $7.98Regular priceUnit price perSale price $7.98 -
Amerikan Body Art Pixie Paint - Walk Like an Egyptian (1 oz)
Regular price $7.50Regular priceUnit price per$7.50Sale price $7.50 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Lava Pool
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Infinity
Regular price $11.99Regular priceUnit price perSale price $11.99 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Revelation
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Gold Dust
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
Amerikan Body Art Pixie Paint - Lucky Star (1 oz)
Regular price $7.50Regular priceUnit price perSale price $7.50 -
Art Factory Festival Glitter - Unicorn Pop (50 ml/1 fl oz)
Regular price $9.55Regular priceUnit price perSale price $9.55 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Harvest
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
Amerikan Body Art Creme Glitter - Neptune (15 gm)
Regular price $7.98Regular priceUnit price per$7.98Sale price $7.98 -
Art Factory Festival Glitter - Rainbow Pride (50 ml/1 fl oz)
Regular price $10.00Regular priceUnit price per$10.00Sale price $10.00 -
Amerikan Body Art Creme Glitter - Supernova (15 gm)
Regular price $7.98Regular priceUnit price perSale price $7.98 -
Art Factory Festival Glitter - Champagne (50 ml/1 fl oz)
Regular price $9.55Regular priceUnit price per$9.55Sale price $9.55 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Festivity
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
VIVID Gleam Glitter Cream Palette - Let's Party (12 color)
Regular price $66.00Regular priceUnit price perSale price $66.00
















