Collection: Gold Liquid & Gel Glitter
Gold glitter gel made from cosmetic glitter, adds a little bling to your face painting creations. Easily applied and washes off with soap and water.
-
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Victorious
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Sea of Glass
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Mardi Party
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
Creative Faces Chunky Glitter Stick - Angela
Regular price $6.00Regular priceUnit price perSale price $6.00 -
Creative Faces Chunky Glitter Stick - Prince
Regular price $6.00Regular priceUnit price per$6.00Sale price $6.00 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Harvest
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
Amerikan Body Art Pixie Paint - Absinthe (1 oz)
Regular price $7.50Regular priceUnit price per$7.50Sale price $7.50 -
Amerikan Body Art Creme Glitter - Luna (15 gm)
Regular price $7.98Regular priceUnit price perSale price $7.98 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Treasure
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Pineapple
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
Amerikan Body Art Pixie Paint - Mardi Gras (1 oz)
Regular price $7.50Regular priceUnit price per$7.50Sale price $7.50 -
Amerikan Body Art Creme Glitter - Aurora (15 gm)
Regular price $7.98Regular priceUnit price per$6.98Sale price $7.98 -
Creative Faces Chunky Glitter Stick - Daisy
Regular price $6.00Regular priceUnit price per$6.00Sale price $6.00 -
Creative Faces Chunky Glitter Stick - C3PO
Regular price $6.00Regular priceUnit price per$6.00Sale price $6.00 -
Amerikan Body Art Pixie Paint - Here Comes Santa Clause (1 oz)
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99Sold out -
Art Factory Festival Glitter - Gold Digger (50 ml/1 fl oz)
Regular price $10.00Regular priceUnit price perSale price $10.00Sold out
















