Collection: Green Polyester Glitter
Green cosmetic glitter, is very fine so it can go on smooth and be easily applied with just your finger tip. Glitter adds a little bling to your face painting creations. Easily applied and washes off just as easily.
-
Superstar Biodegradable Loose Chunky Glitter - Spring Green (6 ml)
Regular price $6.04Regular priceUnit price per$5.60Sale price $6.04 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Wild Bloom
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Aloha
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Mardi Party
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Energy - Orange & Aqua
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Ignite UV
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
VIVID Glitter Loose Chunky Glitter Mix - Maui
Regular price $6.99Regular priceUnit price per$6.99Sale price $6.99 -
Art Factory Mermaid Chunky Glitter (30 ml)
Regular price $5.48Regular priceUnit price per$5.48Sale price $5.48 -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Candy Cosmos
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
VIVID Glitter Stackable Loose Glitter - Golden Mint
Regular price $3.99Regular priceUnit price per$3.99Sale price $3.99 -
VIVID Glitter Stackable Loose Glitter - Galaxy Green
Regular price $3.99Regular priceUnit price per$3.99Sale price $3.99 -
Amerikan Body Art Creme Glitter - Aurora (15 gm)
Regular price $6.98Regular priceUnit price per$6.98Sale price $6.98 -
Creative Faces Chunky Glitter Stick - Lucky
Regular price $6.00Regular priceUnit price per -
Vivid Gleam Glitter Palette Refill - Maui
Regular price $11.99Regular priceUnit price per$11.99Sale price $11.99 -
VIVID Gleam Glitter Cream - Triumphant - Orange & Green
Regular price $6.99Regular priceUnit price per -
VIVID Glitter Loose Chunky Glitter - Christmas Miracle
Regular price $5.99Regular priceUnit price per$5.99Sale price $5.99